
Varenummer: 6517200
| Materiale | 100% bomuld |
|---|---|
| Anvendelse | Indendørs |
| Vask | Nej |
| Instruktion | Bør kun pletrenses |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | Må ikke tørretumbles |
| Strygning | Må ikke stryges |
| Kemisk rensning og vådrensning | Tåler ikke kemisk rens |
| Størrelse | Bredde 80 cm, Længde 200 cm |
| Total vægt for- og bagside | 1050 g/m². |
| Farvemetode | Pigment printet |
| Egenskab | Håndlavet, Trykt |
| Farve | Beige, Blå, Brun |
| Udseende | Farve og struktur kan variere |
| Design | Mønstret |
| Form | Rektangulært |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Varenummer: 6517200
| Materiale | 100% bomuld |
|---|---|
| Anvendelse | Indendørs |
| Vask | Nej |
| Instruktion | Bør kun pletrenses |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | Må ikke tørretumbles |
| Strygning | Må ikke stryges |
| Kemisk rensning og vådrensning | Tåler ikke kemisk rens |
| Størrelse | Bredde 80 cm, Længde 200 cm |
| Total vægt for- og bagside | 1050 g/m². |
| Farvemetode | Pigment printet |
| Egenskab | Håndlavet, Trykt |
| Farve | Beige, Blå, Brun |
| Udseende | Farve og struktur kan variere |
| Design | Mønstret |
| Form | Rektangulært |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |