
Varenummer: 6505501
| Materiale forside | Kokos/stål |
|---|---|
| Materiale bagside | Gummi |
| Anvendelse | Indendørs/udendørs |
| Vask | Nej |
| Instruktion | Kan pletrenses med vand |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | Må ikke tørretumbles |
| Strygning | Må ikke stryges |
| Kemisk rensning og vådrensning | Tåler ikke kemisk rens |
| Størrelse | Bredde 40 cm, Længde 60 cm, Højde 3.0 cm |
| Luv højde | 8 mm |
| Egenskab | Skridsikker bagside |
| Farve | Sort, Natur |
| Form | Rektangulært |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Varenummer: 6505501
| Materiale forside | Kokos/stål |
|---|---|
| Materiale bagside | Gummi |
| Anvendelse | Indendørs/udendørs |
| Vask | Nej |
| Instruktion | Kan pletrenses med vand |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | Må ikke tørretumbles |
| Strygning | Må ikke stryges |
| Kemisk rensning og vådrensning | Tåler ikke kemisk rens |
| Størrelse | Bredde 40 cm, Længde 60 cm, Højde 3.0 cm |
| Luv højde | 8 mm |
| Egenskab | Skridsikker bagside |
| Farve | Sort, Natur |
| Form | Rektangulært |
| Producent | Kontakt Kundeservice |


