
Varenummer: 6510700
| Materiale | |
|---|---|
| Anvendelse | Indendørs |
| Vask | Nej |
| Instruktion | Ryst eller børst for at fjerne snavs |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | Må ikke tørretumbles |
| Strygning | Må ikke stryges |
| Kemisk rensning og vådrensning | Tåler ikke kemisk rens |
| Størrelse | Bredde 50 cm, Længde 80 cm, Højde 1,5 cm |
| Luv højde | 7 mm |
| Total vægt for- og bagside | 3800 g/m². |
| Farvemetode | Ubleget |
| Egenskab | Håndlavet |
| Farve | Natur |
| Udseende | Farve og struktur kan variere |
| Design | Ensfarvet |
| Form | Rektangulært |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |
Varenummer: 6510700
| Materiale | |
|---|---|
| Anvendelse | Indendørs |
| Vask | Nej |
| Instruktion | Ryst eller børst for at fjerne snavs |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | Må ikke tørretumbles |
| Strygning | Må ikke stryges |
| Kemisk rensning og vådrensning | Tåler ikke kemisk rens |
| Størrelse | Bredde 50 cm, Længde 80 cm, Højde 1,5 cm |
| Luv højde | 7 mm |
| Total vægt for- og bagside | 3800 g/m². |
| Farvemetode | Ubleget |
| Egenskab | Håndlavet |
| Farve | Natur |
| Udseende | Farve og struktur kan variere |
| Design | Ensfarvet |
| Form | Rektangulært |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |



