
Hvidt LED bloklys med en realistisk flakkende effekt. Dette lys har en indbygget LED-pære og en praktisk timerfunktion, der gør det muligt automatisk at tænde i 8 timer og slukke i 16 timer. Ideel til at skabe en varm atmosfære. Kræver 2 AA-batterier (medfølger ikke). Ø6 x H9 cm
| Materiale | Akrylonitril butadien styren, PE (polyethylene), Polystyren |
|---|---|
| Farve | Hvid |
| Størrelse | Diameter 6 cm, Højde 9 cm |
| Antal pærer/LED | 1 Stk |
| Pærer | Inkl. |
| Type pære/LED | LED |
| Lumen skala | 2 |
| Kelvin farve | 2700 K |
| Indbygget LED | Ja |
| Anvendelse | Indendørs/udendørs |
| Anslået levetid for lyskilde i timer | 30000 timer |
| Energikilde | Batteri |
| Egenskab | Timerfunktion |
| Timerfunktion | Ja |
| Timerinterval | Timer 8h on and 16h off |
| Batterier | Ekskl. |
| Antal batterier | 2 Stk |
| Batteristørrelse | AA |
| Producent |
Hvidt LED bloklys med en realistisk flakkende effekt. Dette lys har en indbygget LED-pære og en praktisk timerfunktion, der gør det muligt automatisk at tænde i 8 timer og slukke i 16 timer. Ideel til at skabe en varm atmosfære. Kræver 2 AA-batterier (medfølger ikke). Ø6 x H9 cm
| Materiale | Akrylonitril butadien styren, PE (polyethylene), Polystyren |
|---|---|
| Farve | Hvid |
| Størrelse | Diameter 6 cm, Højde 9 cm |
| Antal pærer/LED | 1 Stk |
| Pærer | Inkl. |
| Type pære/LED | LED |
| Lumen skala | 2 |
| Kelvin farve | 2700 K |
| Indbygget LED | Ja |
| Anvendelse | Indendørs/udendørs |
| Anslået levetid for lyskilde i timer | 30000 timer |
| Energikilde | Batteri |
| Egenskab | Timerfunktion |
| Timerfunktion | Ja |
| Timerinterval | Timer 8h on and 16h off |
| Batterier | Ekskl. |
| Antal batterier | 2 Stk |
| Batteristørrelse | AA |
| Producent |