
Pakke med 3 hvide LED bloklys i forskellige højder. Lysene har en indbygget timerfunktion og en fjernbetjening for nem betjening. De udsender et varmt lys og skaber en hyggelig atmosfære i hjemmet. Lysene kræver batterier (ikke inkluderet). Ø8 x H10 / 13 / 15 cm
| Materiale | Stearin, Polypropylen, Termoplastisk gummi |
|---|---|
| Farve | Hvid |
| Størrelse | Diameter 8 cm, Højde 10 / 13 / 15 cm |
| Indbygget LED | Ja |
| Type pære/LED | LED |
| Lumen skala | 5 |
| Kelvin farve | 2500 K |
| Anvendelse | Indendørs |
| Energikilde | Batteri |
| Egenskab | Timerfunktion |
| Batterier | Ekskl. |
| Antal batterier | 6 Stk |
| Batteristørrelse | AA |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Pakke med 3 hvide LED bloklys i forskellige højder. Lysene har en indbygget timerfunktion og en fjernbetjening for nem betjening. De udsender et varmt lys og skaber en hyggelig atmosfære i hjemmet. Lysene kræver batterier (ikke inkluderet). Ø8 x H10 / 13 / 15 cm
| Materiale | Stearin, Polypropylen, Termoplastisk gummi |
|---|---|
| Farve | Hvid |
| Størrelse | Diameter 8 cm, Højde 10 / 13 / 15 cm |
| Indbygget LED | Ja |
| Type pære/LED | LED |
| Lumen skala | 5 |
| Kelvin farve | 2500 K |
| Anvendelse | Indendørs |
| Energikilde | Batteri |
| Egenskab | Timerfunktion |
| Batterier | Ekskl. |
| Antal batterier | 6 Stk |
| Batteristørrelse | AA |
| Producent | Kontakt Kundeservice |