
Til børn op til 85 cm eller 13,5 kg. Inkl. liggeunderlag og bæretaske. Foldbar. Passer til madras 60x120 cm. B65 x L125 x H77 cm
Varenummer: 3699102
| Materiale | Skum, PP (polypropylen), Polyester |
|---|---|
| Farve | Mørkegrå |
| Størrelse samlet | Bredde 65 cm, Længde 125 cm, Højde 77 cm |
| Udslået liggemål | Bredde 60 cm, Længde 120 cm |
| Samle info | Samlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 21 cm, Længde 21 cm, Højde 78 cm |
| Egenskaber | Kan klappes sammen |
| Vægt | 8 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Maks. belastning | 13,5 kg |
| Yderligere info | Denne seng er designet til børn, der ikke selv kan kravle ud af rejsesengen, og som er under 85 cm i højden og vejer mindre end 13,5 kg. |
| Inklusiv | Bæretaske, Liggeunderlag |
| Producent |
Til børn op til 85 cm eller 13,5 kg. Inkl. liggeunderlag og bæretaske. Foldbar. Passer til madras 60x120 cm. B65 x L125 x H77 cm
Varenummer: 3699102
| Materiale | Skum, PP (polypropylen), Polyester |
|---|---|
| Farve | Mørkegrå |
| Størrelse samlet | Bredde 65 cm, Længde 125 cm, Højde 77 cm |
| Udslået liggemål | Bredde 60 cm, Længde 120 cm |
| Samle info | Samlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 21 cm, Længde 21 cm, Højde 78 cm |
| Egenskaber | Kan klappes sammen |
| Vægt | 8 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Maks. belastning | 13,5 kg |
| Yderligere info | Denne seng er designet til børn, der ikke selv kan kravle ud af rejsesengen, og som er under 85 cm i højden og vejer mindre end 13,5 kg. |
| Inklusiv | Bæretaske, Liggeunderlag |
| Producent |



