
Varenummer: 4912186
| Materiale | Stål |
|---|---|
| Farve | Varm grå, Messing |
| Størrelse | Diameter 27 cm, Højde 36 cm |
| Størrelse usamlet | Bredde 27 cm, Længde 27 cm, Højde 28,5 cm |
| Vægt | 1,250 kg |
| Pærer | Ekskl. |
| Type pære/LED | Glødepære |
| Max Watt | 25 |
| Fatning | E27 |
| Anvendelse | Indendørs |
| Energikilde | Elektrisk stik |
| Producent |
Varenummer: 4912186
| Materiale | Stål |
|---|---|
| Farve | Varm grå, Messing |
| Størrelse | Diameter 27 cm, Højde 36 cm |
| Størrelse usamlet | Bredde 27 cm, Længde 27 cm, Højde 28,5 cm |
| Vægt | 1,250 kg |
| Pærer | Ekskl. |
| Type pære/LED | Glødepære |
| Max Watt | 25 |
| Fatning | E27 |
| Anvendelse | Indendørs |
| Energikilde | Elektrisk stik |
| Producent |