
Skab i UV-beskyttet plast (85% genanvendt). Med 3 hylder. Kan bruges til haveredskaber, blomsterpotter mm. Frostsikker. B68 x H166 x D39 cm
Varenummer: 3789001
| Størrelse samlet | Bredde 68 cm, Højde 166 cm, Dybde 39 cm, Liter 380 Ltr. |
|---|---|
| Størrelse usamlet | Bredde 80 cm, Længde 40 cm, Højde 23 cm |
| Vægt | 11 kg |
| Møbelsko | Polypropylen (85% genanvendt) |
| Håndtag | Polypropylen (85% genanvendt) |
| Materiale | |
| Stel | Polypropylen (85% genanvendt) |
| Sider | Polypropylen (85% genanvendt) |
| Top | Polypropylen (85% genanvendt) |
| Indre mål | Bredde:67 cm,Længde:38 cm,Højde:165 |
| Egenskaber | Frostsikker, UV-beskyttet |
| Farve | Antracitgrå |
| Vedligeholdelsesfri | Ja |
| Samle info | Usamlet |
| Vedligehold | Vedligeholdelsesfri. Vaskes med vand og mild sæbe. |
| Anvendelse | Udendørs |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Skab i UV-beskyttet plast (85% genanvendt). Med 3 hylder. Kan bruges til haveredskaber, blomsterpotter mm. Frostsikker. B68 x H166 x D39 cm
Varenummer: 3789001
| Størrelse samlet | Bredde 68 cm, Højde 166 cm, Dybde 39 cm, Liter 380 Ltr. |
|---|---|
| Størrelse usamlet | Bredde 80 cm, Længde 40 cm, Højde 23 cm |
| Vægt | 11 kg |
| Møbelsko | Polypropylen (85% genanvendt) |
| Håndtag | Polypropylen (85% genanvendt) |
| Materiale | |
| Stel | Polypropylen (85% genanvendt) |
| Sider | Polypropylen (85% genanvendt) |
| Top | Polypropylen (85% genanvendt) |
| Indre mål | Bredde:67 cm,Længde:38 cm,Højde:165 |
| Egenskaber | Frostsikker, UV-beskyttet |
| Farve | Antracitgrå |
| Vedligeholdelsesfri | Ja |
| Samle info | Usamlet |
| Vedligehold | Vedligeholdelsesfri. Vaskes med vand og mild sæbe. |
| Anvendelse | Udendørs |
| Producent | Kontakt Kundeservice |


