
Opbevaringsboks i vandtæt, UV-beskyttet plast (60% genanvendt). Top og forside kan åbnes. Frostsikker. B132 x H114 x D72 cm
Varenummer: 3772030
| Størrelse samlet | Bredde 132 cm, Højde 114 cm, Dybde 72 cm, Liter 880 Ltr. |
|---|---|
| Størrelse usamlet | Bredde 136 cm, Længde 75 cm, Højde 19 cm |
| Vægt | 18 kg |
| Materiale | |
| Stel | Polypropylen (60% genanvendt) |
| Sider | Polypropylen (60% genanvendt) |
| Top | Polypropylen (60% genanvendt) |
| Indre mål | Bredde:122 cm,Længde:61 cm,Højde:109 |
| Egenskaber | Frostsikker, UV-beskyttet, Vandtæt |
| Farve | Grå |
| Vedligeholdelsesfri | Ja |
| Samle info | Usamlet |
| Vedligehold | Vedligeholdelsesfri. Vaskes med vand og mild sæbe. |
| Anvendelse | Udendørs |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Opbevaringsboks i vandtæt, UV-beskyttet plast (60% genanvendt). Top og forside kan åbnes. Frostsikker. B132 x H114 x D72 cm
Varenummer: 3772030
| Størrelse samlet | Bredde 132 cm, Højde 114 cm, Dybde 72 cm, Liter 880 Ltr. |
|---|---|
| Størrelse usamlet | Bredde 136 cm, Længde 75 cm, Højde 19 cm |
| Vægt | 18 kg |
| Materiale | |
| Stel | Polypropylen (60% genanvendt) |
| Sider | Polypropylen (60% genanvendt) |
| Top | Polypropylen (60% genanvendt) |
| Indre mål | Bredde:122 cm,Længde:61 cm,Højde:109 |
| Egenskaber | Frostsikker, UV-beskyttet, Vandtæt |
| Farve | Grå |
| Vedligeholdelsesfri | Ja |
| Samle info | Usamlet |
| Vedligehold | Vedligeholdelsesfri. Vaskes med vand og mild sæbe. |
| Anvendelse | Udendørs |
| Producent | Kontakt Kundeservice |


