
Hyndeboks i vandtæt, UV-beskyttet plast (30% genanvendt). Med trækhåndtag. Frostsikker. B117 x H58 x D45 cm
Varenummer: 3736905
| Størrelse samlet | Bredde 117 cm, Højde 58 cm, Dybde 45 cm, Liter 270 Ltr. |
|---|---|
| Størrelse usamlet | Bredde 118 cm, Længde 57 cm, Højde 21 cm |
| Vægt | 6 kg |
| Materiale | |
| Stel | Polypropylen (30% genanvendt) |
| Sider | Polypropylen (30% genanvendt) |
| Top | Polypropylen (30% genanvendt) |
| Indre mål | Bredde:114 cm,Længde:41 cm,Højde:52 |
| Egenskaber | Frostsikker, Trækhåndtag, UV-beskyttet, Vandtæt |
| Farve | Sort |
| Vedligeholdelsesfri | Ja |
| Samle info | Usamlet |
| Vedligehold | Vedligeholdelsesfri. Vaskes med vand og mild sæbe. |
| Anvendelse | Udendørs |
| Producent |
Hyndeboks i vandtæt, UV-beskyttet plast (30% genanvendt). Med trækhåndtag. Frostsikker. B117 x H58 x D45 cm
Varenummer: 3736905
| Størrelse samlet | Bredde 117 cm, Højde 58 cm, Dybde 45 cm, Liter 270 Ltr. |
|---|---|
| Størrelse usamlet | Bredde 118 cm, Længde 57 cm, Højde 21 cm |
| Vægt | 6 kg |
| Materiale | |
| Stel | Polypropylen (30% genanvendt) |
| Sider | Polypropylen (30% genanvendt) |
| Top | Polypropylen (30% genanvendt) |
| Indre mål | Bredde:114 cm,Længde:41 cm,Højde:52 |
| Egenskaber | Frostsikker, Trækhåndtag, UV-beskyttet, Vandtæt |
| Farve | Sort |
| Vedligeholdelsesfri | Ja |
| Samle info | Usamlet |
| Vedligehold | Vedligeholdelsesfri. Vaskes med vand og mild sæbe. |
| Anvendelse | Udendørs |
| Producent |


