
Sort stabelstol med sæde og ryglæn i textiline og stel i pulverlakeret stål. Textiline er et behageligt, farveægte materiale, der tørrer hurtigt og er let at rengøre. Havestolen kan stables for kompakt opbevaring.
| Størrelse samlet | Bredde 54 cm, Højde 92 cm, Dybde 72 cm |
|---|---|
| Sædehøjde | 42 |
| Stole armlæns højde | 58 cm |
| Vægt | 4 kg |
| Materiale | Stel Stål, , , Armlæn Stål, Ben Stål |
| Møbelsko | Polypropylen |
| Funktion | Kan stables |
| Behandling | |
| Farve | Sort |
| Testet til | 110 kg |
| Samle info | Samlet |
| Vedligehold | Vaskes med vand og mild sæbe. |
| Opbevaring | Bør opbevares indendørs om vinteren |
| Anvendelse | Udendørs |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Sort stabelstol med sæde og ryglæn i textiline og stel i pulverlakeret stål. Textiline er et behageligt, farveægte materiale, der tørrer hurtigt og er let at rengøre. Havestolen kan stables for kompakt opbevaring.
| Størrelse samlet | Bredde 54 cm, Højde 92 cm, Dybde 72 cm |
|---|---|
| Sædehøjde | 42 |
| Stole armlæns højde | 58 cm |
| Vægt | 4 kg |
| Materiale | Stel Stål, , , Armlæn Stål, Ben Stål |
| Møbelsko | Polypropylen |
| Funktion | Kan stables |
| Behandling | |
| Farve | Sort |
| Testet til | 110 kg |
| Samle info | Samlet |
| Vedligehold | Vaskes med vand og mild sæbe. |
| Opbevaring | Bør opbevares indendørs om vinteren |
| Anvendelse | Udendørs |
| Producent | Kontakt Kundeservice |



