
Campingstol i stål, polyester og lakeret FSC®-træ. Med håndtag. Kan klappes sammen.
Varenummer: 3726150
| Størrelse samlet | Bredde 59 cm, Højde 87 cm, Dybde 65 cm |
|---|---|
| Sædehøjde | 43 |
| Stole armlæns højde | 58 cm |
| Vægt | 4,9 kg |
| Materiale | Stel Stål, Ryg 100% polyester, Sæde 100% polyester, Armlæn Massiv bøg, Ben Stål |
| Møbelsko | Polypropylen |
| Funktion | Kan klappes sammen |
| Behandling | Lakeret, |
| Farve | Brun |
| Testet til | 110 kg |
| Inklusiv | Håndtag |
| Samle info | Samlet |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Vedligehold | Behandles med træolie i henhold til den vedlagte vejledning. |
| Opbevaring | Bør opbevares indendørs om vinteren |
| Anvendelse | Udendørs |
| Producent |
Campingstol i stål, polyester og lakeret FSC®-træ. Med håndtag. Kan klappes sammen.
Varenummer: 3726150
| Størrelse samlet | Bredde 59 cm, Højde 87 cm, Dybde 65 cm |
|---|---|
| Sædehøjde | 43 |
| Stole armlæns højde | 58 cm |
| Vægt | 4,9 kg |
| Materiale | Stel Stål, Ryg 100% polyester, Sæde 100% polyester, Armlæn Massiv bøg, Ben Stål |
| Møbelsko | Polypropylen |
| Funktion | Kan klappes sammen |
| Behandling | Lakeret, |
| Farve | Brun |
| Testet til | 110 kg |
| Inklusiv | Håndtag |
| Samle info | Samlet |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Vedligehold | Behandles med træolie i henhold til den vedlagte vejledning. |
| Opbevaring | Bør opbevares indendørs om vinteren |
| Anvendelse | Udendørs |
| Producent |



