
Rundt havebord i massiv FSC®-teak. Bund med lodrette trælameller. Teak er en elegant og holdbar hårdttræstype med et højt indhold af naturlig olie, som forhindrer fugt i at blive absorberet i træet. Med tiden udvikler teak en sølvgrå patina. Ø120 x H75 cm
| Størrelse samlet | Diameter 120 cm, Højde 75 cm |
|---|---|
| Bordhøjde - gulv til laveste kant af ramme | 66 cm |
| Størrelse usamlet | Bredde 120 cm, Længde 120 cm, Højde 28 cm |
| Vægt | 42 kg |
| Materiale | , , |
| Møbelsko | Polypropylen |
| Form | Rund |
| Behandling | Ubehandlet |
| Farve | Natur |
| Samle info | Usamlet |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Vedligehold | Behandles med træolie i henhold til den vedlagte vejledning. |
| Opbevaring | Bør opbevares indendørs om vinteren |
| Producent |
Rundt havebord i massiv FSC®-teak. Bund med lodrette trælameller. Teak er en elegant og holdbar hårdttræstype med et højt indhold af naturlig olie, som forhindrer fugt i at blive absorberet i træet. Med tiden udvikler teak en sølvgrå patina. Ø120 x H75 cm
| Størrelse samlet | Diameter 120 cm, Højde 75 cm |
|---|---|
| Bordhøjde - gulv til laveste kant af ramme | 66 cm |
| Størrelse usamlet | Bredde 120 cm, Længde 120 cm, Højde 28 cm |
| Vægt | 42 kg |
| Materiale | , , |
| Møbelsko | Polypropylen |
| Form | Rund |
| Behandling | Ubehandlet |
| Farve | Natur |
| Samle info | Usamlet |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Vedligehold | Behandles med træolie i henhold til den vedlagte vejledning. |
| Opbevaring | Bør opbevares indendørs om vinteren |
| Producent |



