
Havebord i lakeret FSC® hårdttræ. Træet er lakeret for at forbedre modstanddygtigheden. B95 x L95 x H72 cm
Varenummer: 3726071
| Størrelse samlet | Bredde 95 cm, Længde 95 cm, Højde 72 cm |
|---|---|
| Bordhøjde - gulv til laveste kant af ramme | 63 cm |
| Størrelse usamlet | Bredde 100 cm, Længde 106 cm, Højde 12 cm |
| Vægt | 20 kg |
| Materiale | Stel Massivt eukalyptustræ, Plade Massivt eukalyptustræ, |
| Møbelsko | Termoplastisk polyuretan |
| Form | Firkantet |
| Behandling | Lakeret |
| Farve | Natur |
| Samle info | Usamlet |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Vedligehold | Behandles med træolie i henhold til den vedlagte vejledning. |
| Opbevaring | Bør opbevares indendørs om vinteren |
| Producent |
Havebord i lakeret FSC® hårdttræ. Træet er lakeret for at forbedre modstanddygtigheden. B95 x L95 x H72 cm
Varenummer: 3726071
| Størrelse samlet | Bredde 95 cm, Længde 95 cm, Højde 72 cm |
|---|---|
| Bordhøjde - gulv til laveste kant af ramme | 63 cm |
| Størrelse usamlet | Bredde 100 cm, Længde 106 cm, Højde 12 cm |
| Vægt | 20 kg |
| Materiale | Stel Massivt eukalyptustræ, Plade Massivt eukalyptustræ, |
| Møbelsko | Termoplastisk polyuretan |
| Form | Firkantet |
| Behandling | Lakeret |
| Farve | Natur |
| Samle info | Usamlet |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Vedligehold | Behandles med træolie i henhold til den vedlagte vejledning. |
| Opbevaring | Bør opbevares indendørs om vinteren |
| Producent |



