
Havebord med udtræksmekanisme. Inklusive 1 tillægsplade, som kan opbevares under bordpladen. Havebordet har bordplade i kunsttræ. Sort stel og ben i pulverlakeret aluminium. Kunsttræ har udseende og tekstur som naturtræ uden behov for vedligeholdelse.
Aluminium er et let og robust materiale, der ikke ruster. Du kan nemt forlænge bordet til 272 cm for at imødekomme større forsamlinger. B95 x L208 x H76 cm
| Størrelse samlet | Bredde 95 cm, Længde 208/272 cm, Højde 76 cm |
|---|---|
| Bordhøjde - gulv til laveste kant af ramme | 68 cm |
| Udtræksbord | Inkl. 1 tillægsplade, Tillægspladen kan opbevares under bordpladen |
| Størrelse usamlet | Bredde 102,5/67 cm, Længde 214/98 cm, Højde 13,5/4,5 cm |
| Vægt | 42/7 kg |
| Materiale | , , , |
| Møbelsko | Polypropylen |
| Form | Rektangulært |
| Variabel størrelse | 208/272 cm |
| Behandling | |
| Farve | Sort |
| Vedligeholdelsesfri | Ja |
| Samle info | Usamlet |
| Vedligehold | Vedligeholdelsesfri. Vaskes med vand og mild sæbe. |
| Opbevaring | Bør opbevares indendørs om vinteren |
| Producent |
Havebord med udtræksmekanisme. Inklusive 1 tillægsplade, som kan opbevares under bordpladen. Havebordet har bordplade i kunsttræ. Sort stel og ben i pulverlakeret aluminium. Kunsttræ har udseende og tekstur som naturtræ uden behov for vedligeholdelse.
Aluminium er et let og robust materiale, der ikke ruster. Du kan nemt forlænge bordet til 272 cm for at imødekomme større forsamlinger. B95 x L208 x H76 cm
| Størrelse samlet | Bredde 95 cm, Længde 208/272 cm, Højde 76 cm |
|---|---|
| Bordhøjde - gulv til laveste kant af ramme | 68 cm |
| Udtræksbord | Inkl. 1 tillægsplade, Tillægspladen kan opbevares under bordpladen |
| Størrelse usamlet | Bredde 102,5/67 cm, Længde 214/98 cm, Højde 13,5/4,5 cm |
| Vægt | 42/7 kg |
| Materiale | , , , |
| Møbelsko | Polypropylen |
| Form | Rektangulært |
| Variabel størrelse | 208/272 cm |
| Behandling | |
| Farve | Sort |
| Vedligeholdelsesfri | Ja |
| Samle info | Usamlet |
| Vedligehold | Vedligeholdelsesfri. Vaskes med vand og mild sæbe. |
| Opbevaring | Bør opbevares indendørs om vinteren |
| Producent |



