
Rundt havebord med bordplade i kunsttræ. Sort stel og ben i pulverlakeret aluminium. Kunstigt træ har udseende og tekstur af naturligt træ uden behov for vedligeholdelse. Aluminium er et let og robust materiale, der ikke ruster. Ø130 x H74 cm
| Størrelse samlet | Diameter 130 cm, Højde 74 cm |
|---|---|
| Bordhøjde - gulv til laveste kant af ramme | 70 cm |
| Størrelse usamlet | Bredde 134 cm, Længde 134 cm, Højde 6 cm |
| Vægt | 21 kg |
| Materiale | , , |
| Møbelsko | Polypropylen |
| Form | Rund |
| Behandling | |
| Farve | Sort, Natur |
| Vedligeholdelsesfri | Ja |
| Samle info | Usamlet |
| Vedligehold | Vedligeholdelsesfri. Vaskes med vand og mild sæbe. |
| Opbevaring | Bør opbevares indendørs om vinteren |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Rundt havebord med bordplade i kunsttræ. Sort stel og ben i pulverlakeret aluminium. Kunstigt træ har udseende og tekstur af naturligt træ uden behov for vedligeholdelse. Aluminium er et let og robust materiale, der ikke ruster. Ø130 x H74 cm
| Størrelse samlet | Diameter 130 cm, Højde 74 cm |
|---|---|
| Bordhøjde - gulv til laveste kant af ramme | 70 cm |
| Størrelse usamlet | Bredde 134 cm, Længde 134 cm, Højde 6 cm |
| Vægt | 21 kg |
| Materiale | , , |
| Møbelsko | Polypropylen |
| Form | Rund |
| Behandling | |
| Farve | Sort, Natur |
| Vedligeholdelsesfri | Ja |
| Samle info | Usamlet |
| Vedligehold | Vedligeholdelsesfri. Vaskes med vand og mild sæbe. |
| Opbevaring | Bør opbevares indendørs om vinteren |
| Producent | Kontakt Kundeservice |



