
Sort havebord med bordplade i DURAWOOD® komposittræ og stel og ben i pulverlakeret aluminium. DURAWOOD® er et slidstærkt sammensat materiale, der består af FSC-hårdttræsfibre® og plast. Det har udseende og tekstur af naturligt træ uden behov for vedligeholdelse. Aluminium er et let og robust materiale, der ikke ruster. B95 x L207 x H75 cm
| Størrelse samlet | Bredde 95 cm, Længde 207 cm, Højde 75 cm |
|---|---|
| Bordhøjde - gulv til laveste kant af ramme | 69 cm |
| Størrelse usamlet | Bredde 101 cm, Længde 218 cm, Højde 9 cm |
| Vægt | 48 kg |
| Materiale | , , |
| Møbelsko | Polyethylen |
| Form | Rektangulært |
| Behandling | |
| Farve | Sort |
| Vedligeholdelsesfri | Ja |
| Samle info | Usamlet |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Vedligehold | Vedligeholdelsesfri. Vaskes med vand og mild sæbe. |
| Opbevaring | Bør opbevares indendørs om vinteren |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Sort havebord med bordplade i DURAWOOD® komposittræ og stel og ben i pulverlakeret aluminium. DURAWOOD® er et slidstærkt sammensat materiale, der består af FSC-hårdttræsfibre® og plast. Det har udseende og tekstur af naturligt træ uden behov for vedligeholdelse. Aluminium er et let og robust materiale, der ikke ruster. B95 x L207 x H75 cm
| Størrelse samlet | Bredde 95 cm, Længde 207 cm, Højde 75 cm |
|---|---|
| Bordhøjde - gulv til laveste kant af ramme | 69 cm |
| Størrelse usamlet | Bredde 101 cm, Længde 218 cm, Højde 9 cm |
| Vægt | 48 kg |
| Materiale | , , |
| Møbelsko | Polyethylen |
| Form | Rektangulært |
| Behandling | |
| Farve | Sort |
| Vedligeholdelsesfri | Ja |
| Samle info | Usamlet |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Vedligehold | Vedligeholdelsesfri. Vaskes med vand og mild sæbe. |
| Opbevaring | Bør opbevares indendørs om vinteren |
| Producent | Kontakt Kundeservice |



