
Rundt havebord med bordplade i beige sintret sten. Matchende stel og ben i pulverlakeret aluminium. Sintret sten er modstandsdygtig over for ridser, pletter og varme. Aluminium er et let og robust materiale, der ikke ruster. Bordet er egnet til 8 personer. Ø150 x H74 cm
| Størrelse samlet | Diameter 150 cm, Højde 74 cm |
|---|---|
| Bordhøjde - gulv til laveste kant af ramme | 74 cm |
| Størrelse usamlet | Bredde 82/22 cm, Længde 141/74 cm, Højde 14/22 cm |
| Vægt | 48/5 kg |
| Materiale | , Plade Sintret sten, |
| Møbelsko | Polypropylen |
| Form | Rund |
| Behandling | |
| Farve | Beige |
| Vedligeholdelsesfri | Ja |
| Samle info | Usamlet |
| Producent |
Rundt havebord med bordplade i beige sintret sten. Matchende stel og ben i pulverlakeret aluminium. Sintret sten er modstandsdygtig over for ridser, pletter og varme. Aluminium er et let og robust materiale, der ikke ruster. Bordet er egnet til 8 personer. Ø150 x H74 cm
| Størrelse samlet | Diameter 150 cm, Højde 74 cm |
|---|---|
| Bordhøjde - gulv til laveste kant af ramme | 74 cm |
| Størrelse usamlet | Bredde 82/22 cm, Længde 141/74 cm, Højde 14/22 cm |
| Vægt | 48/5 kg |
| Materiale | , Plade Sintret sten, |
| Møbelsko | Polypropylen |
| Form | Rund |
| Behandling | |
| Farve | Beige |
| Vedligeholdelsesfri | Ja |
| Samle info | Usamlet |
| Producent |



