
Klapbord med hvid bordplade i UV-beskyttet plast. Stel og ben i pulverlakeret stål. Bordet kan foldes fladt og opbevares nemt. B75 x L180 x H74 cm
Varenummer: 3750000
| Størrelse samlet | Bredde 75 cm, Længde 180 cm, Højde 74 cm |
|---|---|
| Bordhøjde - gulv til laveste kant af ramme | 70 cm |
| Størrelse usamlet | Bredde 76 cm, Længde 93 cm, Højde 9 cm |
| Vægt | 13 kg |
| Materiale | Stel Stål, Plade Polyethylen, Ben Stål |
| Møbelsko | Polyethylen |
| Form | Rektangulært |
| Funktion | Foldbar |
| Behandling | |
| Farve | Hvid |
| Egenskaber | UV-beskyttet |
| Samle info | Usamlet |
| Vedligehold | Vaskes med vand og mild sæbe. |
| Opbevaring | Bør opbevares indendørs om vinteren |
| Producent |
Klapbord med hvid bordplade i UV-beskyttet plast. Stel og ben i pulverlakeret stål. Bordet kan foldes fladt og opbevares nemt. B75 x L180 x H74 cm
Varenummer: 3750000
| Størrelse samlet | Bredde 75 cm, Længde 180 cm, Højde 74 cm |
|---|---|
| Bordhøjde - gulv til laveste kant af ramme | 70 cm |
| Størrelse usamlet | Bredde 76 cm, Længde 93 cm, Højde 9 cm |
| Vægt | 13 kg |
| Materiale | Stel Stål, Plade Polyethylen, Ben Stål |
| Møbelsko | Polyethylen |
| Form | Rektangulært |
| Funktion | Foldbar |
| Behandling | |
| Farve | Hvid |
| Egenskaber | UV-beskyttet |
| Samle info | Usamlet |
| Vedligehold | Vaskes med vand og mild sæbe. |
| Opbevaring | Bør opbevares indendørs om vinteren |
| Producent |



