
Rundt cafébord med bordplade i hærdet glas og sorte ben i pulverlakeret stål. Ø60 x H70 cm
Varenummer: 3725109
| Størrelse samlet | Diameter 60 cm, Højde 70 cm |
|---|---|
| Bordhøjde - gulv til laveste kant af ramme | 66 cm |
| Størrelse usamlet | Bredde 63 cm, Længde 66 cm, Højde 7 cm |
| Vægt | 6 kg |
| Materiale | Stel Stål, Plade Hærdet glas, Ben Stål |
| Møbelsko | Polyethylen |
| Form | Rund |
| Behandling | |
| Farve | Sort |
| Egenskaber | Velegnet til altan |
| Samle info | Usamlet |
| Vedligehold | Vaskes med vand og mild sæbe. |
| Opbevaring | Bør opbevares indendørs om vinteren |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Rundt cafébord med bordplade i hærdet glas og sorte ben i pulverlakeret stål. Ø60 x H70 cm
Varenummer: 3725109
| Størrelse samlet | Diameter 60 cm, Højde 70 cm |
|---|---|
| Bordhøjde - gulv til laveste kant af ramme | 66 cm |
| Størrelse usamlet | Bredde 63 cm, Længde 66 cm, Højde 7 cm |
| Vægt | 6 kg |
| Materiale | Stel Stål, Plade Hærdet glas, Ben Stål |
| Møbelsko | Polyethylen |
| Form | Rund |
| Behandling | |
| Farve | Sort |
| Egenskaber | Velegnet til altan |
| Samle info | Usamlet |
| Vedligehold | Vaskes med vand og mild sæbe. |
| Opbevaring | Bør opbevares indendørs om vinteren |
| Producent | Kontakt Kundeservice |



