
Sort cafébord i pulverlakeret stål. B65 x L65 x H72 cm
Varenummer: 3726179
| Størrelse samlet | Bredde 65 cm, Længde 65 cm, Højde 72 cm |
|---|---|
| Bordhøjde - gulv til laveste kant af ramme | 70 cm |
| Størrelse usamlet | Bredde 73/9 cm, Længde 73/9 cm, Højde 7,5/68 cm |
| Vægt | 22,36/2,07 kg |
| Materiale | Stel Stål, Plade Stål, Ben Stål |
| Møbelsko | Polypropylen |
| Form | Firkantet |
| Behandling | |
| Farve | Sort |
| Egenskaber | Velegnet til altan |
| Samle info | Usamlet |
| Vedligehold | Vaskes med vand og mild sæbe. |
| Opbevaring | Bør opbevares indendørs om vinteren |
| Producent |
Sort cafébord i pulverlakeret stål. B65 x L65 x H72 cm
Varenummer: 3726179
| Størrelse samlet | Bredde 65 cm, Længde 65 cm, Højde 72 cm |
|---|---|
| Bordhøjde - gulv til laveste kant af ramme | 70 cm |
| Størrelse usamlet | Bredde 73/9 cm, Længde 73/9 cm, Højde 7,5/68 cm |
| Vægt | 22,36/2,07 kg |
| Materiale | Stel Stål, Plade Stål, Ben Stål |
| Møbelsko | Polypropylen |
| Form | Firkantet |
| Behandling | |
| Farve | Sort |
| Egenskaber | Velegnet til altan |
| Samle info | Usamlet |
| Vedligehold | Vaskes med vand og mild sæbe. |
| Opbevaring | Bør opbevares indendørs om vinteren |
| Producent |



