
Stor, antracitgrå havekrukke i frostsikker polystone. Med denne havekrukke kan du præsentere dine planter på en enkel og elegant måde. Et drænhul kan nemt laves, så overskydende vand kan løbe væk. Ø41 x H33 cm
Varenummer: 6426039
| Materiale | Polyethylen, Polypropylen (20% genanvendt) (plast), Stenpulver |
|---|---|
| Størrelse samlet | Diameter 41 cm, Højde 33 cm |
| Indre størrelse | Diameter 38 cm, Højde 30 cm |
| Farve | Antracitgrå |
| Vægt | 3,53 kg |
| Drænhul | Drænhul kan nemt laves |
| Anvendelse | Udendørs |
| Frostsikker | Ja |
| Producent |
Stor, antracitgrå havekrukke i frostsikker polystone. Med denne havekrukke kan du præsentere dine planter på en enkel og elegant måde. Et drænhul kan nemt laves, så overskydende vand kan løbe væk. Ø41 x H33 cm
Varenummer: 6426039
| Materiale | Polyethylen, Polypropylen (20% genanvendt) (plast), Stenpulver |
|---|---|
| Størrelse samlet | Diameter 41 cm, Højde 33 cm |
| Indre størrelse | Diameter 38 cm, Højde 30 cm |
| Farve | Antracitgrå |
| Vægt | 3,53 kg |
| Drænhul | Drænhul kan nemt laves |
| Anvendelse | Udendørs |
| Frostsikker | Ja |
| Producent |


