
Bambus. B40 x H150 x D3 cm
Varenummer: 3650144
| Materiale | |
|---|---|
| Materiale | |
| Behandling | Mat lak |
| Farve | Natur |
| Egenskaber | Kan vægmonteres |
| Størrelse samlet | Bredde 40 cm, Højde 150 cm, Dybde 3 cm |
| Samle info | Samlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 40 cm, Længde 150 cm, Højde 3 cm |
| Vægt | 2 kg |
| Maks. belastning | 50 kg |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Bambus. B40 x H150 x D3 cm
Varenummer: 3650144
| Materiale | |
|---|---|
| Materiale | |
| Behandling | Mat lak |
| Farve | Natur |
| Egenskaber | Kan vægmonteres |
| Størrelse samlet | Bredde 40 cm, Højde 150 cm, Dybde 3 cm |
| Samle info | Samlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 40 cm, Længde 150 cm, Højde 3 cm |
| Vægt | 2 kg |
| Maks. belastning | 50 kg |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |


