
Varenummer: 3650151
| Materiale | Skum, MDF, PP (polypropylen), PU (polyuretan), Krydsfiner, Polyester, Massiv eukalyptus, Stål |
|---|---|
| Sæde | Stof Polyester, Skum materiale Polyuretanskum, Skum densitet 24 kg/m³ |
| Stel | MDF, Krydsfiner, Massiv eukalyptus |
| Farve | Mørkebrun |
| Egenskaber | Med opbevaringsplads |
| Størrelse samlet | Bredde 118 cm, Højde 45 cm, Dybde 50 cm |
| Størrelse usamlet | Bredde 51 cm, Længde 119 cm, Højde 48 cm |
| Samle info | Samlet |
| Vægt | 14 kg |
| Maks. belastning | 110 kg |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | FSC® 100% |
| Opbevaringsplads | Under sæde |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Varenummer: 3650151
| Materiale | Skum, MDF, PP (polypropylen), PU (polyuretan), Krydsfiner, Polyester, Massiv eukalyptus, Stål |
|---|---|
| Sæde | Stof Polyester, Skum materiale Polyuretanskum, Skum densitet 24 kg/m³ |
| Stel | MDF, Krydsfiner, Massiv eukalyptus |
| Farve | Mørkebrun |
| Egenskaber | Med opbevaringsplads |
| Størrelse samlet | Bredde 118 cm, Højde 45 cm, Dybde 50 cm |
| Størrelse usamlet | Bredde 51 cm, Længde 119 cm, Højde 48 cm |
| Samle info | Samlet |
| Vægt | 14 kg |
| Maks. belastning | 110 kg |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | FSC® 100% |
| Opbevaringsplads | Under sæde |
| Producent | Kontakt Kundeservice |



