
Stof. Sædehynde med pocket-fjedre og skumpolstring. Chaiselong/puf til modulsofa. B70 x H40 x D70 cm
Varenummer: 3650093
| Type | Sofa modul |
|---|---|
| Materiale | Skum, LVL, PP (polypropylen), Krydsfiner, Polyester |
| Materiale | Sæde LVL, Krydsfiner, Polyester, Purskum, Ryg LVL, Krydsfiner, Polyester, Purskum, Ben PP (polypropylen) |
| Sæde | Skum materiale Purskum, Skum densitet 23/25 kg/m³ |
| Ryglæn | Skum materiale Purskum, Skum densitet 23/25 kg/m³ |
| Armlæn | Skum materiale Purskum, Skum densitet 23/25 kg/m³ |
| Farve | Beige |
| Fjedertype | |
| Størrelse samlet | Bredde 70 cm, Højde 40 cm, Dybde 70 cm |
| Sædehøjde | 40 |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 71 cm, Længde 71 cm, Højde 41 cm |
| Vægt | 10 kg |
| Maks. belastning per sæde | 110 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Stof. Sædehynde med pocket-fjedre og skumpolstring. Chaiselong/puf til modulsofa. B70 x H40 x D70 cm
Varenummer: 3650093
| Type | Sofa modul |
|---|---|
| Materiale | Skum, LVL, PP (polypropylen), Krydsfiner, Polyester |
| Materiale | Sæde LVL, Krydsfiner, Polyester, Purskum, Ryg LVL, Krydsfiner, Polyester, Purskum, Ben PP (polypropylen) |
| Sæde | Skum materiale Purskum, Skum densitet 23/25 kg/m³ |
| Ryglæn | Skum materiale Purskum, Skum densitet 23/25 kg/m³ |
| Armlæn | Skum materiale Purskum, Skum densitet 23/25 kg/m³ |
| Farve | Beige |
| Fjedertype | |
| Størrelse samlet | Bredde 70 cm, Højde 40 cm, Dybde 70 cm |
| Sædehøjde | 40 |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 71 cm, Længde 71 cm, Højde 41 cm |
| Vægt | 10 kg |
| Maks. belastning per sæde | 110 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |



