
2,5-personers sofa i stof. Sæde- og ryghynder i skum. Ben i massiv birk. Kan ikke spejlvendes. B244 x H84 x D95/157 cm
Varenummer: 3610212
| Type | 2.5-personers sofa med chaiselong |
|---|---|
| Materiale | Skum, , Træfiberplade, Krydsfiner, Polyester, Polyuretanskum, Massiv birk, Massiv fyr |
| Materiale | Sæde Træfiberplade, Krydsfiner, Polyester, Polyuretanskum, Massiv fyr, Ryg Skum, , Træfiberplade, Armlæn Skum, Ben Massiv birk |
| Sæde | Stof Polyester, Skum materiale Polyuretanskum, Skum densitet 22/28/30 kg/m³ |
| Ryglæn | Stof Polyester, Skum materiale Polyuretanskum, Skum densitet 18/24 kg/m³ |
| Armlæn | Stof Polyester, Skum materiale Polyuretanskum, Skum densitet 18/24 kg/m³ |
| Chaiselong | Stof Polyester, Skum materiale Polyuretanskum, Skumdensitet 22/28/30 kg/m³ |
| Ben | Massiv birk |
| Farve | Sand |
| Størrelse samlet | Bredde 244 cm, Højde 84 cm, Dybde 95/157 cm |
| Sædehøjde | 45 |
| Sædedybde | 65 |
| Størrelse usamlet | Bredde 85 cm, Længde 156 cm, Højde 106 cm |
| Vægt | 89 kg |
| Maks. belastning per sæde | 110 kg |
| Antal kolli | 3 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
2,5-personers sofa i stof. Sæde- og ryghynder i skum. Ben i massiv birk. Kan ikke spejlvendes. B244 x H84 x D95/157 cm
Varenummer: 3610212
| Type | 2.5-personers sofa med chaiselong |
|---|---|
| Materiale | Skum, , Træfiberplade, Krydsfiner, Polyester, Polyuretanskum, Massiv birk, Massiv fyr |
| Materiale | Sæde Træfiberplade, Krydsfiner, Polyester, Polyuretanskum, Massiv fyr, Ryg Skum, , Træfiberplade, Armlæn Skum, Ben Massiv birk |
| Sæde | Stof Polyester, Skum materiale Polyuretanskum, Skum densitet 22/28/30 kg/m³ |
| Ryglæn | Stof Polyester, Skum materiale Polyuretanskum, Skum densitet 18/24 kg/m³ |
| Armlæn | Stof Polyester, Skum materiale Polyuretanskum, Skum densitet 18/24 kg/m³ |
| Chaiselong | Stof Polyester, Skum materiale Polyuretanskum, Skumdensitet 22/28/30 kg/m³ |
| Ben | Massiv birk |
| Farve | Sand |
| Størrelse samlet | Bredde 244 cm, Højde 84 cm, Dybde 95/157 cm |
| Sædehøjde | 45 |
| Sædedybde | 65 |
| Størrelse usamlet | Bredde 85 cm, Længde 156 cm, Højde 106 cm |
| Vægt | 89 kg |
| Maks. belastning per sæde | 110 kg |
| Antal kolli | 3 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |



