
3-personers sofa i stof. Sædehynder med pocket-fjedre og skumpolstring. Ryghynder i skum. Ben i massivt træ. Kan ikke spejlvendes. B211 x H85 x D84/141 cm
Varenummer: 3600406
| Type | 3-personers sofa med chaiselong |
|---|---|
| Personer | 3 |
| Materiale | Skum, LVL, Krydsfiner, Polyester, Massivt gummitræ |
| Materiale | Sæde Skum, LVL, Krydsfiner, Polyester, Ryg Skum, LVL, Polyester, Armlæn Skum, Polyester, Ben Massivt gummitræ |
| Sæde | Stof Polyester, Skum materiale Purskum, Skum densitet 23/30 kg/m³ |
| Ryglæn | Stof Polyester, Skum materiale Purskum, Skum densitet 20-40 kg/m3 kg/m³ |
| Armlæn | Stof Polyester, Skum materiale Purskum, Skum densitet 20/40 kg/m³ |
| Chaiselong | Stof Polyester, Skum materiale Polyuretanskum, Skumdensitet 23 kg/m³ |
| Farve | Grå |
| Egenskaber | Kan ikke spejlvendes |
| Fjedertype | |
| Fjedre/m² | Ø65/1.8mm, 7x9=63pcs |
| Størrelse samlet | Bredde 211 cm, Højde 85 cm, Dybde 84/141 cm |
| Sædehøjde | 50 |
| Sædedybde | 50 |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 82 cm, Længde 132 cm, Højde 37 cm |
| Vægt | 53 kg |
| Maks. belastning per sæde | 110 kg |
| Antal kolli | 2 |
| Producent |
3-personers sofa i stof. Sædehynder med pocket-fjedre og skumpolstring. Ryghynder i skum. Ben i massivt træ. Kan ikke spejlvendes. B211 x H85 x D84/141 cm
Varenummer: 3600406
| Type | 3-personers sofa med chaiselong |
|---|---|
| Personer | 3 |
| Materiale | Skum, LVL, Krydsfiner, Polyester, Massivt gummitræ |
| Materiale | Sæde Skum, LVL, Krydsfiner, Polyester, Ryg Skum, LVL, Polyester, Armlæn Skum, Polyester, Ben Massivt gummitræ |
| Sæde | Stof Polyester, Skum materiale Purskum, Skum densitet 23/30 kg/m³ |
| Ryglæn | Stof Polyester, Skum materiale Purskum, Skum densitet 20-40 kg/m3 kg/m³ |
| Armlæn | Stof Polyester, Skum materiale Purskum, Skum densitet 20/40 kg/m³ |
| Chaiselong | Stof Polyester, Skum materiale Polyuretanskum, Skumdensitet 23 kg/m³ |
| Farve | Grå |
| Egenskaber | Kan ikke spejlvendes |
| Fjedertype | |
| Fjedre/m² | Ø65/1.8mm, 7x9=63pcs |
| Størrelse samlet | Bredde 211 cm, Højde 85 cm, Dybde 84/141 cm |
| Sædehøjde | 50 |
| Sædedybde | 50 |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 82 cm, Længde 132 cm, Højde 37 cm |
| Vægt | 53 kg |
| Maks. belastning per sæde | 110 kg |
| Antal kolli | 2 |
| Producent |



