
Stof. Ben i massivt træ. B52 x H41 x D41 cm
Varenummer: 3640267
| Materiale | Skum, Krydsfiner, Polyester, Massivt gummitræ, Stål |
|---|---|
| Materiale | Sæde Skum, Krydsfiner, Polyester, Ben Massivt gummitræ, Stål |
| Behandling | Lakeret |
| Farve | Råhvid, Natur eg |
| Størrelse samlet | Bredde 52 cm, Højde 41 cm, Dybde 41 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 42 cm, Længde 53 cm, Højde 27 cm |
| Vægt | 6 kg |
| Maks. belastning | 110 kg |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |
Stof. Ben i massivt træ. B52 x H41 x D41 cm
Varenummer: 3640267
| Materiale | Skum, Krydsfiner, Polyester, Massivt gummitræ, Stål |
|---|---|
| Materiale | Sæde Skum, Krydsfiner, Polyester, Ben Massivt gummitræ, Stål |
| Behandling | Lakeret |
| Farve | Råhvid, Natur eg |
| Størrelse samlet | Bredde 52 cm, Højde 41 cm, Dybde 41 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 42 cm, Længde 53 cm, Højde 27 cm |
| Vægt | 6 kg |
| Maks. belastning | 110 kg |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |



