
Kunstfiner, stål og hærdet glas. B70 x H152 x D35 cm
Varenummer: 3620167
| Type | Vitrine |
|---|---|
| Materiale | ABS-plast, , , Stål, Hærdet glas |
| Materiale | Front Metal, Hærdet glas, Top ABS-plast, , , Metal, Bund ABS-plast, Side Metal, Bagside ABS-plast, Stel Metal, Hylde ABS-plast |
| Ben | Stål |
| Ben | Filt |
| Farve | Varm eg, Sort |
| Inklusiv | 2 låger, 4 hylder |
| Størrelse samlet | Bredde 70 cm, Højde 152 cm, Dybde 35 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 76 cm, Længde 156 cm, Højde 9 cm |
| Vægt | 31 kg |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |
Kunstfiner, stål og hærdet glas. B70 x H152 x D35 cm
Varenummer: 3620167
| Type | Vitrine |
|---|---|
| Materiale | ABS-plast, , , Stål, Hærdet glas |
| Materiale | Front Metal, Hærdet glas, Top ABS-plast, , , Metal, Bund ABS-plast, Side Metal, Bagside ABS-plast, Stel Metal, Hylde ABS-plast |
| Ben | Stål |
| Ben | Filt |
| Farve | Varm eg, Sort |
| Inklusiv | 2 låger, 4 hylder |
| Størrelse samlet | Bredde 70 cm, Højde 152 cm, Dybde 35 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 76 cm, Længde 156 cm, Højde 9 cm |
| Vægt | 31 kg |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |



