
Kunstfiner, MDF og hærdet glas. B90 x H198 x D43 cm
Varenummer: 3699013
| Type | Vitrine |
|---|---|
| Materiale | , , , Træfiberplade, Plast, Hærdet glas |
| Materiale | , Hærdet glas, , Træfiberplade, , , Ben Plast, , , |
| Skuffe | , , Træfiberplade, , |
| Farve | Hvid, Vild natur eg |
| Skuffefunktion(er) | |
| Inklusiv | 1 skuffe, 2 låger, 3 hylder |
| Størrelse samlet | Bredde 90 cm, Højde 198 cm, Dybde 43 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 54 cm, Længde 203 cm, Højde 10 cm |
| Vægt | 66 kg |
| Antal kolli | 3 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Kunstfiner, MDF og hærdet glas. B90 x H198 x D43 cm
Varenummer: 3699013
| Type | Vitrine |
|---|---|
| Materiale | , , , Træfiberplade, Plast, Hærdet glas |
| Materiale | , Hærdet glas, , Træfiberplade, , , Ben Plast, , , |
| Skuffe | , , Træfiberplade, , |
| Farve | Hvid, Vild natur eg |
| Skuffefunktion(er) | |
| Inklusiv | 1 skuffe, 2 låger, 3 hylder |
| Størrelse samlet | Bredde 90 cm, Højde 198 cm, Dybde 43 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 54 cm, Længde 203 cm, Højde 10 cm |
| Vægt | 66 kg |
| Antal kolli | 3 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |


