
Massivt træ, rattan and kunstfiner. Låger med soft-close. B85 x H134 x D45 cm
Varenummer: 3610122
| Materiale | , Papir, Træfiberplade, Rattan, Massivt gummitræ |
|---|---|
| Materiale | Front Rattan, Top Træfiberplade, Bund Træfiberplade, Side Træfiberplade, Ben Massivt gummitræ, , , Overflade Papir, Hylde Træfiberplade |
| Håndtag | Massivt gummitræ |
| Behandling | Ubehandlet |
| Farve | Varm eg |
| Lågefunktion(er) | |
| Inklusiv | 2 låger, 3 hylder |
| Størrelse samlet | Bredde 85 cm, Højde 134 cm, Dybde 45 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 52 cm, Længde 114 cm, Højde 30 cm |
| Maks. belastning | 40 kg |
| Antal kolli | 2 |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Massivt træ, rattan and kunstfiner. Låger med soft-close. B85 x H134 x D45 cm
Varenummer: 3610122
| Materiale | , Papir, Træfiberplade, Rattan, Massivt gummitræ |
|---|---|
| Materiale | Front Rattan, Top Træfiberplade, Bund Træfiberplade, Side Træfiberplade, Ben Massivt gummitræ, , , Overflade Papir, Hylde Træfiberplade |
| Håndtag | Massivt gummitræ |
| Behandling | Ubehandlet |
| Farve | Varm eg |
| Lågefunktion(er) | |
| Inklusiv | 2 låger, 3 hylder |
| Størrelse samlet | Bredde 85 cm, Højde 134 cm, Dybde 45 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 52 cm, Længde 114 cm, Højde 30 cm |
| Maks. belastning | 40 kg |
| Antal kolli | 2 |
| Producent | Kontakt Kundeservice |


