
Massivt træ. B90 x L45 cm
Varenummer: 3670134
| Type | Tillægsplader |
|---|---|
| Form | Rektangulært |
| Materiale | Massiv birk, Massiv fyr |
| Materiale | Top Massiv birk, Massiv fyr |
| Behandling | Lakeret, Bejdset |
| Farve | Natur |
| Størrelse samlet | Bredde 90 cm, Længde 45 cm, Højde 5 cm |
| Samle info | Samlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 51 cm, Længde 97 cm, Højde 8 cm |
| Vægt | 6 kg |
| Maks. belastning | 15 kg |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Massivt træ. B90 x L45 cm
Varenummer: 3670134
| Type | Tillægsplader |
|---|---|
| Form | Rektangulært |
| Materiale | Massiv birk, Massiv fyr |
| Materiale | Top Massiv birk, Massiv fyr |
| Behandling | Lakeret, Bejdset |
| Farve | Natur |
| Størrelse samlet | Bredde 90 cm, Længde 45 cm, Højde 5 cm |
| Samle info | Samlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 51 cm, Længde 97 cm, Højde 8 cm |
| Vægt | 6 kg |
| Maks. belastning | 15 kg |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |


