
Kunstlæder og krom. Med justerbar højde.
Varenummer: 3601214
| Materiale | Kunstlæder (PU/polyuretan), Skum, Krydsfiner, Stål |
|---|---|
| Materiale | Sæde Kunstlæder (PU/polyuretan), Skum, Krydsfiner, Ryg Kunstlæder (PU/polyuretan), Skum, Krydsfiner, Ben Stål |
| Sæde | Stof Kunstlæder (PU/polyuretan), Skum materiale Polyuretanskum, Skum densitet 24 kg/m³ |
| Ryglæn | Stof Kunstlæder (PU/polyuretan), Skum materiale Polyuretanskum, Skum densitet 24 kg/m³ |
| Polstring | Sæde og ryg |
| Farve | Sort, Krom |
| Funktion | Gaspatron |
| Egenskaber | Højdejusterbar |
| Størrelse samlet | Bredde 45 cm, Højde 97-119 cm, Dybde 54 cm |
| Sædehøjde | 65-87 cm |
| Sædedybde | 42 |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 32 cm, Længde 47 cm, Højde 46 cm |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | FSC® 100% |
| Vægt | 10 kg |
| Testet til | 110 kg |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Kunstlæder og krom. Med justerbar højde.
Varenummer: 3601214
| Materiale | Kunstlæder (PU/polyuretan), Skum, Krydsfiner, Stål |
|---|---|
| Materiale | Sæde Kunstlæder (PU/polyuretan), Skum, Krydsfiner, Ryg Kunstlæder (PU/polyuretan), Skum, Krydsfiner, Ben Stål |
| Sæde | Stof Kunstlæder (PU/polyuretan), Skum materiale Polyuretanskum, Skum densitet 24 kg/m³ |
| Ryglæn | Stof Kunstlæder (PU/polyuretan), Skum materiale Polyuretanskum, Skum densitet 24 kg/m³ |
| Polstring | Sæde og ryg |
| Farve | Sort, Krom |
| Funktion | Gaspatron |
| Egenskaber | Højdejusterbar |
| Størrelse samlet | Bredde 45 cm, Højde 97-119 cm, Dybde 54 cm |
| Sædehøjde | 65-87 cm |
| Sædedybde | 42 |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 32 cm, Længde 47 cm, Højde 46 cm |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | FSC® 100% |
| Vægt | 10 kg |
| Testet til | 110 kg |
| Producent | Kontakt Kundeservice |


