
Kunstfiner og stål. B50 x L120 x H105 cm
Varenummer: 3670548
| Type | Barbord |
|---|---|
| Form | Rektangulært |
| Materiale | , Træfiberplade |
| Materiale | , Træfiberplade, , , , , Stel Krom, |
| Farve | Varm eg |
| Størrelse samlet | Bredde 50 cm, Længde 120 cm, Højde 105 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 50 cm, Længde 120 cm, Højde 105 cm |
| Vægt | 39 kg |
| Maks. belastning | 40 kg |
| Antal kolli | 2 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |
Kunstfiner og stål. B50 x L120 x H105 cm
Varenummer: 3670548
| Type | Barbord |
|---|---|
| Form | Rektangulært |
| Materiale | , Træfiberplade |
| Materiale | , Træfiberplade, , , , , Stel Krom, |
| Farve | Varm eg |
| Størrelse samlet | Bredde 50 cm, Længde 120 cm, Højde 105 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 50 cm, Længde 120 cm, Højde 105 cm |
| Vægt | 39 kg |
| Maks. belastning | 40 kg |
| Antal kolli | 2 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |



