
Varenummer: 4616166
| Materiale | 100% polyester |
|---|---|
| Fyld | 100% polyester (100% genanvendt) |
| Vask | 30°C |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | Må ikke tørretumbles |
| Strygning | Må ikke stryges |
| Kemisk rensning og vådrensning | Professionel kemisk rensning i de opløsningsmidler, der er angivet for symbol P, og opløsningsmidlerne angivet for symbol F - normal proces |
| Instruktion | Bør altid vaskes med lignende farver |
| Størrelse | Bredde 220 cm, Længde 240 cm |
| Fyldvægt | 180 g/m². |
| Vægt forside | 210 g/m². |
| Vægt bagside | 70 g/m². |
| Fyldvægt | 950 g |
| Vægt betræk | 1478 g |
| Farvemetode | Farvet og printet |
| Egenskab | Quiltet |
| Design | Ensfarvet |
| Farve | Grøn, Hvid |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Varenummer: 4616166
| Materiale | 100% polyester |
|---|---|
| Fyld | 100% polyester (100% genanvendt) |
| Vask | 30°C |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | Må ikke tørretumbles |
| Strygning | Må ikke stryges |
| Kemisk rensning og vådrensning | Professionel kemisk rensning i de opløsningsmidler, der er angivet for symbol P, og opløsningsmidlerne angivet for symbol F - normal proces |
| Instruktion | Bør altid vaskes med lignende farver |
| Størrelse | Bredde 220 cm, Længde 240 cm |
| Fyldvægt | 180 g/m². |
| Vægt forside | 210 g/m². |
| Vægt bagside | 70 g/m². |
| Fyldvægt | 950 g |
| Vægt betræk | 1478 g |
| Farvemetode | Farvet og printet |
| Egenskab | Quiltet |
| Design | Ensfarvet |
| Farve | Grøn, Hvid |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |


