
Varenummer: 4604000
| Materiale | 100% polyester |
|---|---|
| Fyld | 100% polyester (100% genanvendt) |
| Vask | 30°C |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | Må ikke tørretumbles |
| Strygning | Må ikke stryges |
| Kemisk rensning og vådrensning | Tåler ikke kemisk rens |
| Instruktion | Bør vaskes med lignende farver og separat de første gange |
| Størrelse | Bredde 220 cm, Længde 240 cm |
| Fyldvægt | 120 g/m². |
| Vægt | 90 g/m². |
| Fyldvægt | 724 g |
| Vægt betræk | 1074 g |
| Farvemetode | Farvet |
| Egenskab | Quiltet |
| Design | Ensfarvet |
| Farve | Mørk sand |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Varenummer: 4604000
| Materiale | 100% polyester |
|---|---|
| Fyld | 100% polyester (100% genanvendt) |
| Vask | 30°C |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | Må ikke tørretumbles |
| Strygning | Må ikke stryges |
| Kemisk rensning og vådrensning | Tåler ikke kemisk rens |
| Instruktion | Bør vaskes med lignende farver og separat de første gange |
| Størrelse | Bredde 220 cm, Længde 240 cm |
| Fyldvægt | 120 g/m². |
| Vægt | 90 g/m². |
| Fyldvægt | 724 g |
| Vægt betræk | 1074 g |
| Farvemetode | Farvet |
| Egenskab | Quiltet |
| Design | Ensfarvet |
| Farve | Mørk sand |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |



