
Varenummer: 4614521
| Materiale | 100% polyester (50% genanvendt) |
|---|---|
| Fyld | 100% polyester (100% genanvendt) |
| Vask | 30°C |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | Må ikke tørretumbles |
| Strygning | * Strygning muligt ved lav temperatur (max. 110ºC) |
| Kemisk rensning og vådrensning | Tåler ikke kemisk rens |
| Instruktion | Bør altid vaskes med lignende farver |
| Størrelse | Bredde 220 cm, Længde 240 cm |
| Fyldvægt | 100 g/m². |
| Vægt | 90 g/m². |
| Fyldvægt | 528 g |
| Vægt betræk | 1097 g |
| Farvemetode | Farvet |
| Design | Ensfarvet |
| Farve | Beige |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |
Varenummer: 4614521
| Materiale | 100% polyester (50% genanvendt) |
|---|---|
| Fyld | 100% polyester (100% genanvendt) |
| Vask | 30°C |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | Må ikke tørretumbles |
| Strygning | * Strygning muligt ved lav temperatur (max. 110ºC) |
| Kemisk rensning og vådrensning | Tåler ikke kemisk rens |
| Instruktion | Bør altid vaskes med lignende farver |
| Størrelse | Bredde 220 cm, Længde 240 cm |
| Fyldvægt | 100 g/m². |
| Vægt | 90 g/m². |
| Fyldvægt | 528 g |
| Vægt betræk | 1097 g |
| Farvemetode | Farvet |
| Design | Ensfarvet |
| Farve | Beige |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |



