
Massivt træ. B45 x H54 x D32 cm
Varenummer: 3616931
| Type | Sengebord |
|---|---|
| Materiale | Krydsfiner, Massiv paulownia |
| Materiale | Front Massiv paulownia, Top Massiv paulownia, Bund Massiv paulownia, Side Massiv paulownia, Ben Massiv paulownia, Bagside Massiv paulownia, Stel Massiv paulownia |
| Behandling | Ubehandlet |
| Farve | Natur |
| Skuffefunktion(er) | |
| Inklusiv | 1 skuffe |
| Størrelse samlet | Bredde 45 cm, Højde 54 cm, Dybde 32 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 36 cm, Længde 50 cm, Højde 18 cm |
| Vægt | 3 kg |
| Maks. belastning | 4 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Producent |
Massivt træ. B45 x H54 x D32 cm
Varenummer: 3616931
| Type | Sengebord |
|---|---|
| Materiale | Krydsfiner, Massiv paulownia |
| Materiale | Front Massiv paulownia, Top Massiv paulownia, Bund Massiv paulownia, Side Massiv paulownia, Ben Massiv paulownia, Bagside Massiv paulownia, Stel Massiv paulownia |
| Behandling | Ubehandlet |
| Farve | Natur |
| Skuffefunktion(er) | |
| Inklusiv | 1 skuffe |
| Størrelse samlet | Bredde 45 cm, Højde 54 cm, Dybde 32 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 36 cm, Længde 50 cm, Højde 18 cm |
| Vægt | 3 kg |
| Maks. belastning | 4 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Producent |



