
Massivt træ og egefiner. Passer til box-, spring- og skummadrasser 180x200 cm. Ekskl. bund og madras. B187 x L207 x H103 cm
Varenummer: 3670408
| Materiale | , Krydsfiner, Massiv eg, Massiv fyr |
|---|---|
| Sengeramme | |
| Sengegavl/fodgavl | , Krydsfiner, Massiv eg |
| Sengeside | , Krydsfiner, Massiv fyr |
| Midterbjælke | Massiv fyr |
| Behandling | Olieret |
| Farve | Natur eg |
| Størrelse samlet | Bredde 187 cm, Længde 207 cm, Højde 103 cm |
| Frihøjde under sengeramme | 22 cm |
| Størrelse | 180x200 |
| Samle info | Usamlet |
| Rart at vide | Ekskl. bund og madrasser, Passer til box-, spring- og skummadrasser |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Maks. belastning | 220 kg |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Massivt træ og egefiner. Passer til box-, spring- og skummadrasser 180x200 cm. Ekskl. bund og madras. B187 x L207 x H103 cm
Varenummer: 3670408
| Materiale | , Krydsfiner, Massiv eg, Massiv fyr |
|---|---|
| Sengeramme | |
| Sengegavl/fodgavl | , Krydsfiner, Massiv eg |
| Sengeside | , Krydsfiner, Massiv fyr |
| Midterbjælke | Massiv fyr |
| Behandling | Olieret |
| Farve | Natur eg |
| Størrelse samlet | Bredde 187 cm, Længde 207 cm, Højde 103 cm |
| Frihøjde under sengeramme | 22 cm |
| Størrelse | 180x200 |
| Samle info | Usamlet |
| Rart at vide | Ekskl. bund og madrasser, Passer til box-, spring- og skummadrasser |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Maks. belastning | 220 kg |
| Producent | Kontakt Kundeservice |



