
Massiv eg og egefiner. Passer til box-, spring- og skummadrasser 180x200 cm. Ekskl. bund og madrasser. B184 x L216 x H80 cm
Varenummer: 3650173
| Materiale | , , Massiv eg, Massiv fyr |
|---|---|
| Sengegavl/fodgavl | , |
| Sengeside | , Massiv fyr |
| Ben | Massiv eg |
| Farve | Hvid |
| Størrelse samlet | Bredde 184 cm, Længde 216 cm, Højde 80 cm |
| Frihøjde under sengeramme | 21 cm |
| Størrelse | 180x200 |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 46 cm, Længde 208 cm, Højde 17 cm |
| Rart at vide | Ekskl. bund og madrasser, Passer til box-, spring- og skummadrasser |
| Vægt | 31 kg |
| Antal kolli | 2 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Maks. belastning | 220 kg |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Massiv eg og egefiner. Passer til box-, spring- og skummadrasser 180x200 cm. Ekskl. bund og madrasser. B184 x L216 x H80 cm
Varenummer: 3650173
| Materiale | , , Massiv eg, Massiv fyr |
|---|---|
| Sengegavl/fodgavl | , |
| Sengeside | , Massiv fyr |
| Ben | Massiv eg |
| Farve | Hvid |
| Størrelse samlet | Bredde 184 cm, Længde 216 cm, Højde 80 cm |
| Frihøjde under sengeramme | 21 cm |
| Størrelse | 180x200 |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 46 cm, Længde 208 cm, Højde 17 cm |
| Rart at vide | Ekskl. bund og madrasser, Passer til box-, spring- og skummadrasser |
| Vægt | 31 kg |
| Antal kolli | 2 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Maks. belastning | 220 kg |
| Producent | Kontakt Kundeservice |



