
Kunstfiner og MDF . Passer til box-, spring- og skummadrasser 180x200 cm. Ekskl. bund og madras. B190 x L210 x H91 cm
Varenummer: 3620330
| Materiale | , , , Træfiberplade, Massiv fyr |
|---|---|
| Sengeramme | , , , Træfiberplade, Massiv fyr |
| Sengegavl/fodgavl | , , , Træfiberplade |
| Sengeside | , Træfiberplade, Massiv fyr |
| Midterbjælke | Massiv fyr |
| Farve | Hvid, Vild natur eg |
| Størrelse samlet | Bredde 190 cm, Længde 210 cm, Højde 91 cm |
| Frihøjde under sengeramme | 15 cm |
| Størrelse | 180x200 |
| Samle info | Usamlet |
| Rart at vide | Ekskl. bund og madrasser, Passer til box-, spring- og skummadrasser |
| Vægt | 77 kg |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Maks. belastning | 220 kg |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Kunstfiner og MDF . Passer til box-, spring- og skummadrasser 180x200 cm. Ekskl. bund og madras. B190 x L210 x H91 cm
Varenummer: 3620330
| Materiale | , , , Træfiberplade, Massiv fyr |
|---|---|
| Sengeramme | , , , Træfiberplade, Massiv fyr |
| Sengegavl/fodgavl | , , , Træfiberplade |
| Sengeside | , Træfiberplade, Massiv fyr |
| Midterbjælke | Massiv fyr |
| Farve | Hvid, Vild natur eg |
| Størrelse samlet | Bredde 190 cm, Længde 210 cm, Højde 91 cm |
| Frihøjde under sengeramme | 15 cm |
| Størrelse | 180x200 |
| Samle info | Usamlet |
| Rart at vide | Ekskl. bund og madrasser, Passer til box-, spring- og skummadrasser |
| Vægt | 77 kg |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Maks. belastning | 220 kg |
| Producent | Kontakt Kundeservice |



