
Kunstfiner. Med opbevaringsplads. Passer til box-, spring- og skummadrasser 90x200 cm. Ekskl. bund og madras. B95 x L205 x H91 cm
Varenummer: 3670478
| Materiale | ABS-plast, , , Træfiberplade |
|---|---|
| Sengeramme | Træfiberplade |
| Sengegavl/fodgavl | Materiale Træfiberplade |
| Sengeside | Materiale Træfiberplade |
| Skuffe | Front Træfiberplade, , Side Træfiberplade, Bagside Træfiberplade |
| Ben | ABS-plast, Stål |
| Farve | Vild natur eg |
| Størrelse samlet | Bredde 95 cm, Længde 205 cm, Højde 91 cm |
| Størrelse | 90x200 |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 50 cm, Længde 211 cm, Højde 16 cm |
| Rart at vide | Ekskl. bund og madras, Passer til box-, spring- og skummadrasser |
| Vægt | 63 kg |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Maks. belastning | 110 kg |
| Opbevaringsplads | Under madras |
| Inklusiv | 2 skuffer |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Kunstfiner. Med opbevaringsplads. Passer til box-, spring- og skummadrasser 90x200 cm. Ekskl. bund og madras. B95 x L205 x H91 cm
Varenummer: 3670478
| Materiale | ABS-plast, , , Træfiberplade |
|---|---|
| Sengeramme | Træfiberplade |
| Sengegavl/fodgavl | Materiale Træfiberplade |
| Sengeside | Materiale Træfiberplade |
| Skuffe | Front Træfiberplade, , Side Træfiberplade, Bagside Træfiberplade |
| Ben | ABS-plast, Stål |
| Farve | Vild natur eg |
| Størrelse samlet | Bredde 95 cm, Længde 205 cm, Højde 91 cm |
| Størrelse | 90x200 |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 50 cm, Længde 211 cm, Højde 16 cm |
| Rart at vide | Ekskl. bund og madras, Passer til box-, spring- og skummadrasser |
| Vægt | 63 kg |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Maks. belastning | 110 kg |
| Opbevaringsplads | Under madras |
| Inklusiv | 2 skuffer |
| Producent | Kontakt Kundeservice |



