
Kunstfiner. Med opbevaringsplads. Passer til box-, spring- og skummadrasser 140x200 cm. Ekskl. bund og madras. B145 x L205 x H91 cm
Varenummer: 3670461
| Materiale | ABS-plast, , , Træfiberplade, Massiv fyr |
|---|---|
| Sengeramme | Træfiberplade |
| Sengegavl/fodgavl | Materiale Træfiberplade |
| Midterbjælke | Massiv fyr |
| Skuffe | Front Træfiberplade, , Side Træfiberplade, Bagside Træfiberplade |
| Farve | Hvid |
| Størrelse samlet | Bredde 145 cm, Længde 205 cm, Højde 91 cm |
| Madras størrelse | Bredde 140 cm, Længde 200 cm, Maksimum højde 30 |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 70 cm, Længde 211 cm, Højde 25 cm |
| Rart at vide | Ekskl. bund og madras, Passer til box-, spring- og skummadrasser |
| Vægt | 85 kg |
| Antal kolli | 3 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Maks. belastning | 220 kg |
| Opbevaringsplads | Under madras |
| Inklusiv | 3 skuffer |
| Producent |
Kunstfiner. Med opbevaringsplads. Passer til box-, spring- og skummadrasser 140x200 cm. Ekskl. bund og madras. B145 x L205 x H91 cm
Varenummer: 3670461
| Materiale | ABS-plast, , , Træfiberplade, Massiv fyr |
|---|---|
| Sengeramme | Træfiberplade |
| Sengegavl/fodgavl | Materiale Træfiberplade |
| Midterbjælke | Massiv fyr |
| Skuffe | Front Træfiberplade, , Side Træfiberplade, Bagside Træfiberplade |
| Farve | Hvid |
| Størrelse samlet | Bredde 145 cm, Længde 205 cm, Højde 91 cm |
| Madras størrelse | Bredde 140 cm, Længde 200 cm, Maksimum højde 30 |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 70 cm, Længde 211 cm, Højde 25 cm |
| Rart at vide | Ekskl. bund og madras, Passer til box-, spring- og skummadrasser |
| Vægt | 85 kg |
| Antal kolli | 3 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Maks. belastning | 220 kg |
| Opbevaringsplads | Under madras |
| Inklusiv | 3 skuffer |
| Producent |



