
Stof. Med opbevaringsplads og sengebund med hydraulisk lift. Passer til spring- og skummadrasser 180x200 cm. Inkl. lamelbund. Ekskl. madrasser. B199 x L217 x H112 cm
Varenummer: 3601290
| Materiale | LVL, PU (polyuretan), Krydsfiner, Polyester, Stål |
|---|---|
| Sengeramme | PU (polyuretan), Krydsfiner, Polyester |
| Sengegavl/fodgavl | Materiale PU (polyuretan), Krydsfiner, Polyester, Stof Polyester, Skum materiale PU (polyuretan), Skum densitet 22 kg/m³ |
| Sengeside | Materiale PU (polyuretan), Krydsfiner, Polyester, Stof Polyester, Skum materiale PU (polyuretan), Skum densitet 22 kg/m³ |
| Midterbjælke | Stål |
| Behandling | , Ubehandlet |
| Farve | Mørkegrå |
| Størrelse samlet | Bredde 199 cm, Længde 217 cm, Højde 112 cm |
| Størrelse | 180x200 |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 114 cm, Længde 208 cm, Højde 32 cm |
| Rart at vide | Ekskl. madrasser, Passer til spring- og skummadrasser, Inkl. lamelbund |
| Egenskaber | Hydraulisk lift |
| Vægt | 63 kg |
| Antal kolli | 2 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Maks. belastning | 220 kg |
| Opbevaringsplads | Under madras |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Stof. Med opbevaringsplads og sengebund med hydraulisk lift. Passer til spring- og skummadrasser 180x200 cm. Inkl. lamelbund. Ekskl. madrasser. B199 x L217 x H112 cm
Varenummer: 3601290
| Materiale | LVL, PU (polyuretan), Krydsfiner, Polyester, Stål |
|---|---|
| Sengeramme | PU (polyuretan), Krydsfiner, Polyester |
| Sengegavl/fodgavl | Materiale PU (polyuretan), Krydsfiner, Polyester, Stof Polyester, Skum materiale PU (polyuretan), Skum densitet 22 kg/m³ |
| Sengeside | Materiale PU (polyuretan), Krydsfiner, Polyester, Stof Polyester, Skum materiale PU (polyuretan), Skum densitet 22 kg/m³ |
| Midterbjælke | Stål |
| Behandling | , Ubehandlet |
| Farve | Mørkegrå |
| Størrelse samlet | Bredde 199 cm, Længde 217 cm, Højde 112 cm |
| Størrelse | 180x200 |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 114 cm, Længde 208 cm, Højde 32 cm |
| Rart at vide | Ekskl. madrasser, Passer til spring- og skummadrasser, Inkl. lamelbund |
| Egenskaber | Hydraulisk lift |
| Vægt | 63 kg |
| Antal kolli | 2 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Maks. belastning | 220 kg |
| Opbevaringsplads | Under madras |
| Producent | Kontakt Kundeservice |



