
Kunstfiner. Med opbevaringsplads og sengebund med hydraulisk lift. Passer til spring- og skummadrasser 180x200 cm. Inkl. lamelbund. Ekskl. madrasser. B184 x L204 x H35 cm
Varenummer: 3650217
| Materiale | , PP (polypropylen), Træfiberplade, Krydsfiner, Polyester, Massiv birk, Massiv fyr, Stål |
|---|---|
| Sengeramme | , Træfiberplade |
| Sengegavl/fodgavl | , Træfiberplade |
| Sengeside | , Træfiberplade, Stof Polyester |
| Midterbjælke | Massiv fyr |
| Sengebund | Træfiberplade |
| Ben | Massiv fyr |
| Behandling | , Ubehandlet |
| Farve | Varm eg, Sort |
| Størrelse samlet | Bredde 184 cm, Længde 204 cm, Højde 35 cm |
| Frihøjde under sengeramme | 26 cm |
| Størrelse | 180x200 |
| Samle info | Usamlet |
| Rart at vide | Ekskl. madrasser, Passer til spring- og skummadrasser, Inkl. lamelbund |
| Egenskaber | Hydraulisk lift |
| Vægt | 73 kg |
| Antal kolli | 3 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Maks. belastning | 220 kg |
| Opbevaringsplads | Under madras |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Kunstfiner. Med opbevaringsplads og sengebund med hydraulisk lift. Passer til spring- og skummadrasser 180x200 cm. Inkl. lamelbund. Ekskl. madrasser. B184 x L204 x H35 cm
Varenummer: 3650217
| Materiale | , PP (polypropylen), Træfiberplade, Krydsfiner, Polyester, Massiv birk, Massiv fyr, Stål |
|---|---|
| Sengeramme | , Træfiberplade |
| Sengegavl/fodgavl | , Træfiberplade |
| Sengeside | , Træfiberplade, Stof Polyester |
| Midterbjælke | Massiv fyr |
| Sengebund | Træfiberplade |
| Ben | Massiv fyr |
| Behandling | , Ubehandlet |
| Farve | Varm eg, Sort |
| Størrelse samlet | Bredde 184 cm, Længde 204 cm, Højde 35 cm |
| Frihøjde under sengeramme | 26 cm |
| Størrelse | 180x200 |
| Samle info | Usamlet |
| Rart at vide | Ekskl. madrasser, Passer til spring- og skummadrasser, Inkl. lamelbund |
| Egenskaber | Hydraulisk lift |
| Vægt | 73 kg |
| Antal kolli | 3 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Maks. belastning | 220 kg |
| Opbevaringsplads | Under madras |
| Producent | Kontakt Kundeservice |



