
PYTTELVA sengeben i stål giver stabil støtte til din seng og giver dig mulighed for at sætte dit personlige præg.
Egenskaber
- Størrelse: H23 cm
- Indhold: 4 stk.
- Stål: Stabilt og holdbart
Stål
Disse sengeben er fremstillet i stål og giver stabil støtte til din seng.
Varenummer: 3546503
| Type | Ben |
|---|---|
| Størrelse | Diameter 5 cm, Højde 23 cm |
| Materiale | Stål |
| Farve | Metal |
| Hjørnebeslag | Inkl. |
| Skruer | Inkl. skruer |
| Max belastning | 180 kg |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
PYTTELVA sengeben i stål giver stabil støtte til din seng og giver dig mulighed for at sætte dit personlige præg.
Egenskaber
- Størrelse: H23 cm
- Indhold: 4 stk.
- Stål: Stabilt og holdbart
Stål
Disse sengeben er fremstillet i stål og giver stabil støtte til din seng.
Varenummer: 3546503
| Type | Ben |
|---|---|
| Størrelse | Diameter 5 cm, Højde 23 cm |
| Materiale | Stål |
| Farve | Metal |
| Hjørnebeslag | Inkl. |
| Skruer | Inkl. skruer |
| Max belastning | 180 kg |
| Producent | Kontakt Kundeservice |



