
Kunstfiner. Med opbevaringsplads. Passer til box-, spring- og skummadrasser 90x200 cm. Ekskl. bund og madras. B99 x L205 x H75 cm
Varenummer: 3680098
| Materiale | ABS-plast, , , Træfiberplade |
|---|---|
| Sengeramme | |
| Sengegavl/fodgavl | Materiale Træfiberplade |
| Sengeside | Materiale Træfiberplade |
| Skuffe | Front Træfiberplade, , Side Træfiberplade, Bagside Træfiberplade |
| Ben | ABS-plast |
| Farve | Travertin, Beige |
| Størrelse samlet | Bredde 99 cm, Længde 205 cm, Højde 75 cm |
| Størrelse | 90x200 |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 93 cm, Længde 208 cm, Højde 31 cm |
| Rart at vide | Ekskl. bund og madras, Passer til box-, spring- og skummadrasser |
| Vægt | 53 kg |
| Antal kolli | 2 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Maks. belastning | 110 kg |
| Opbevaringsplads | Under madras |
| Inklusiv | 2 skuffer |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Kunstfiner. Med opbevaringsplads. Passer til box-, spring- og skummadrasser 90x200 cm. Ekskl. bund og madras. B99 x L205 x H75 cm
Varenummer: 3680098
| Materiale | ABS-plast, , , Træfiberplade |
|---|---|
| Sengeramme | |
| Sengegavl/fodgavl | Materiale Træfiberplade |
| Sengeside | Materiale Træfiberplade |
| Skuffe | Front Træfiberplade, , Side Træfiberplade, Bagside Træfiberplade |
| Ben | ABS-plast |
| Farve | Travertin, Beige |
| Størrelse samlet | Bredde 99 cm, Længde 205 cm, Højde 75 cm |
| Størrelse | 90x200 |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 93 cm, Længde 208 cm, Højde 31 cm |
| Rart at vide | Ekskl. bund og madras, Passer til box-, spring- og skummadrasser |
| Vægt | 53 kg |
| Antal kolli | 2 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Maks. belastning | 110 kg |
| Opbevaringsplads | Under madras |
| Inklusiv | 2 skuffer |
| Producent | Kontakt Kundeservice |



