
Massiv fyr. Passer til spring- og skummadrasser 90x200 cm. Inkl. lameller og stige. Ekskl. madrasser. B208 x H155 x D105 cm
Varenummer: 3617488
| Materiale | Massiv fyr, Massiv gran |
|---|---|
| Sengeramme | Massiv fyr |
| Sengegavl/fodgavl | Materiale Massiv fyr |
| Sengeside | Materiale Massiv fyr |
| Sengebund | Massiv gran |
| Farve | Hvid |
| Størrelse samlet | Bredde 208 cm, Højde 155 cm, Dybde 105 cm |
| Frihøjde under sengeramme | 22 cm |
| Udslået liggemål | Bredde 90 cm, Længde 200 cm |
| Størrelse | 90x200 |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 20 cm, Længde 207 cm, Højde 45 cm |
| Rart at vide | Ekskl. madrasser, Passer til spring- og skummadrasser, Inkl. sengelameller |
| Maks. madrastykkelse i øverste køje | 12 cm |
| Egenskaber | Kan spejlvendes |
| Vægt | 58 kg |
| Antal kolli | 3 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Maks. belastning | 90 kg |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Massiv fyr. Passer til spring- og skummadrasser 90x200 cm. Inkl. lameller og stige. Ekskl. madrasser. B208 x H155 x D105 cm
Varenummer: 3617488
| Materiale | Massiv fyr, Massiv gran |
|---|---|
| Sengeramme | Massiv fyr |
| Sengegavl/fodgavl | Materiale Massiv fyr |
| Sengeside | Materiale Massiv fyr |
| Sengebund | Massiv gran |
| Farve | Hvid |
| Størrelse samlet | Bredde 208 cm, Højde 155 cm, Dybde 105 cm |
| Frihøjde under sengeramme | 22 cm |
| Udslået liggemål | Bredde 90 cm, Længde 200 cm |
| Størrelse | 90x200 |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 20 cm, Længde 207 cm, Højde 45 cm |
| Rart at vide | Ekskl. madrasser, Passer til spring- og skummadrasser, Inkl. sengelameller |
| Maks. madrastykkelse i øverste køje | 12 cm |
| Egenskaber | Kan spejlvendes |
| Vægt | 58 kg |
| Antal kolli | 3 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Maks. belastning | 90 kg |
| Producent | Kontakt Kundeservice |



