
Beige havebord med bordplade i sintret sten. Ben og stel i pulverlakeret aluminium. Sintret sten er modstandsdygtigt overfor ridser, pletter og varme. Aluminium er et let og robust materiale, der ikke ruster. B95 x L200 x H74 cm
| Størrelse samlet | Bredde 95 cm, Længde 200 cm, Højde 74 cm |
|---|---|
| Bordhøjde - gulv til laveste kant af ramme | 68 cm |
| Størrelse usamlet | Bredde 34/103 cm, Længde 78/208 cm, Højde 10/10 cm |
| Vægt | 4/45 kg |
| Materiale | , Plade Sintret sten, |
| Møbelsko | Polypropylen |
| Form | Rektangulært |
| Behandling | |
| Farve | Beige |
| Vedligeholdelsesfri | Ja |
| Samle info | Usamlet |
| Vedligehold | Vedligeholdelsesfri. Vaskes med vand og mild sæbe. |
| Opbevaring | Bør opbevares indendørs om vinteren |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Beige havebord med bordplade i sintret sten. Ben og stel i pulverlakeret aluminium. Sintret sten er modstandsdygtigt overfor ridser, pletter og varme. Aluminium er et let og robust materiale, der ikke ruster. B95 x L200 x H74 cm
| Størrelse samlet | Bredde 95 cm, Længde 200 cm, Højde 74 cm |
|---|---|
| Bordhøjde - gulv til laveste kant af ramme | 68 cm |
| Størrelse usamlet | Bredde 34/103 cm, Længde 78/208 cm, Højde 10/10 cm |
| Vægt | 4/45 kg |
| Materiale | , Plade Sintret sten, |
| Møbelsko | Polypropylen |
| Form | Rektangulært |
| Behandling | |
| Farve | Beige |
| Vedligeholdelsesfri | Ja |
| Samle info | Usamlet |
| Vedligehold | Vedligeholdelsesfri. Vaskes med vand og mild sæbe. |
| Opbevaring | Bør opbevares indendørs om vinteren |
| Producent | Kontakt Kundeservice |



