
Kunstfiner. Skabets indretning: 4 hylder og 1 bøjlestang. B151 x H200 x D59 cm
Varenummer: 3696672
| Materiale | ABS-plast, , , PP (polypropylen), Træfiberplade, Stål |
|---|---|
| Materiale | , Træfiberplade, , , , , |
| Håndtag | PP (polypropylen) |
| Spejl | Spejlglas |
| Farve | Lys eg |
| Type | Hængslede låger |
| Skuffefunktion(er) | |
| Inklusiv | 1 bøjlestang 4 hylder, 1 spejl, 3 låger, 3 skuffer |
| Størrelse samlet | Bredde 151 cm, Højde 200 cm, Dybde 59 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 62 cm, Længde 207 cm, Højde 25 cm |
| Vægt | 143 kg |
| Antal kolli | 4 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Kunstfiner. Skabets indretning: 4 hylder og 1 bøjlestang. B151 x H200 x D59 cm
Varenummer: 3696672
| Materiale | ABS-plast, , , PP (polypropylen), Træfiberplade, Stål |
|---|---|
| Materiale | , Træfiberplade, , , , , |
| Håndtag | PP (polypropylen) |
| Spejl | Spejlglas |
| Farve | Lys eg |
| Type | Hængslede låger |
| Skuffefunktion(er) | |
| Inklusiv | 1 bøjlestang 4 hylder, 1 spejl, 3 låger, 3 skuffer |
| Størrelse samlet | Bredde 151 cm, Højde 200 cm, Dybde 59 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 62 cm, Længde 207 cm, Højde 25 cm |
| Vægt | 143 kg |
| Antal kolli | 4 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |



